top of page
WSZYSTKIEGO NAJSŁODSZEGO
Blog kulinarny z domowymi wypiekami

O NAS
Kim jesteśmy?
Marta&Martyna
Jesteśmy pasjonatkami wypieków.
Nie boimy się wyzwań w kuchni.
Stawiamy jednak na proste przepisy, które można zrealizować z wykorzystaniem dostępnych w sklepie składników i bez dużego wysiłku. Tak aby z przyjemnością upiec coś smacznego i nie myśleć o tym ile trzeba było trudu włożyć w przygotowanie wypieku.
Na co dzień pracujemy, weekendowo studiujemy w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a w wolnych chwilach pieczemy dla najbliższych :)

bottom of page






